Aktualitet

Nisin fluturimet e para në Rinas! Qytetarët informohen: Kush ka fluturim për Dubai niset sot!

VIDEO
Ditën e sotme do të rinisin vetëm udhëtimet drejt Dubait.
Featured image of article: Nisin fluturimet e para në Rinas! Qytetarët informohen: Kush ka fluturim për Dubai niset sot! Foto nga video

TIRANË– Ditën e sotme do të rinisin vetëm udhëtimet drejt Dubait. Ky ishte informacioni që iu dha qytetarëve teksa qëndrojnë në pritje në ambientet e jashtme të aeroportit të Rinasit.

‘Kush do të iki për Gjermani, nesër në orën 09:00. Sot nuk bëhet, vetëm për Dubai. Sot nuk ka fluturime për Gjermani.’- dëgjohet të thotë qytetari në video.

Kanë qënë punonjësit e aeroportit të Rinasit ata të cilët kanë dhënë informacionin për qytetarët.

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

Pavarësisht deklaratës së dhënë nga Ministrja Belinda Balluku se fluturimet do të rinisin nesër, sot është bërë e mundur që të nisin udhëtimet drejt Dubait.


LISTA/ Nesër rinisin fluturimet në aeroportin e Rinasit! Me cilin shtet do udhëtojnë të parët qytetarët shqiptarë (SHTETET & ORARET)

(a.b)/dosja.al

Shto Koment