Politike

Rindërtimi i qendrave shëndetësore, Rama: Dolën nga errësira në dritë

Kreu i qeverisë thekson se këto qendra shëndetësore dolën nga errësira në dritë. Ai shkruan se në programin e rindërtimit janë të përfshira 300 qendra shëndetësore.
Featured image of article: Rindërtimi i qendrave shëndetësore, Rama: Dolën nga errësira në dritë Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm një video nga pamjet e transformimit të qendrave shëndetësore.

Kreu i qeverisë thekson se këto qendra shëndetësore dolën nga errësira në dritë. Ai shkruan se në programin e rindërtimit janë të përfshira 300 qendra shëndetësore.

MESAZHI:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

MIRËMËNGJES 
dhe me ndryshimin kolosal nga themelet të qendrave shëndetësore të #Tiranës, që kanë dalë nga errësira në dritë me programin tonë të rindërtimit të 300 qendrave shëndetësore, ju uroj një ditë të mbarë

(a.b)/dosja.al

Etiketa:

Një Koment në “Rindërtimi i qendrave shëndetësore, Rama: Dolën nga errësira në dritë

  1. Mos harro te thuash sa ke vjedh e mashtruar …o bastard ..

Shto Koment