Showbiz

Rikthimi në epokën bohemiane, brenda mureve në shtëpinë e Emily Ratajkowski-t

Modelja, Emily Ratajkowski na fton në shtëpi. Ngjyrat, detajet dhe stili bohemian duket kaq unik brenda mureve ku modelja jeton.
Featured image of article: Rikthimi në epokën bohemiane, brenda mureve në shtëpinë e Emily Ratajkowski-t Emily Ratajkowski.

Vajza e një piktori dhe një mësuesje letërsie, modelja Emily Ratajkoëski është një artiste në shpirt. Para pak kohësh ajo u komentua në media se po jetonte në një apartament modest në qendër të Nju Jork-ut, por kishte muaj që nuk e paguante qeranë.

Emily njihet si një nga modelet më të pasura dhe një nga vajzat më të rafinuara në pasarelat e famshme të shtëpive të modës.

25-vjeçarja ka prezantuar gjithë ndjekësit në Instagram me pamjet mahnitëse të shtëpisë së saj. Brenda mureve të një shtëpie luksoze, ku Emily jeton me bashkëshortin e saj, Bear.

Në shtëpinë e saj vihen re piktura të shumta, mobilje të vjetra, sende të veçanta, një stil bohemian etj.

L.K/Dosja.al

Shto Koment