Showbiz

Rikthimi i Elvana Gjatës, vipat i dalin në mbrojtje, mesazhet e ndjera

Kolegë këngëtare, modelë, stilistë dhe bashkëpunëtorë të shumtë të Elvanës kanë shprehur të gjithë dashamirësinë ndaj saj duke i shprehur se sa i kishte munguar ajo.
Featured image of article: Rikthimi i Elvana Gjatës, vipat i dalin në mbrojtje, mesazhet e ndjera Elvana Gjata
Përditësuar:

Rikthimi i Elvana Gjatës, pas ngjarjes së ndodhur më 4 tetor të 2018-s në një lokal në zonën e ish-Bllokut, ku ishte i përfshirë i fejuari i saj, Ervin Mata nuk ka kaluar pa u vënë re. (SHIKO KËTU)

Përveçse fotoja ka marrë thuajse 100 mijë pëlqime ende pa u bërë një ditë që është postuar, të shumta kanë qënë komentet dashamirëse.

Kolegë këngëtare, modelë, stilistë dhe bashkëpunëtorë të shumtë të Elvanës kanë shprehur të gjithë dashamirësinë ndaj saj duke i shprehur se sa i kishte munguar ajo.

Dosja.al ka “gërrmuar” pak në komentet e postimit të Elvana Gjatës dhe iu ka sjellë urimet më të përzemërta që ata i kanë uruar koleges së tyre.

Komentet:

Migena Gjata: Forca që ke vjen nga dashuria që je

Ermal Mamaqi: We love you motra

Jonida Vokshi: Dashuria e shpirtit tim

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Olta Daku: Ka mundesi mos mungosh mè kaq shume ?! Te dua.

Lori Hoxha: Po të prisnim

Erion Isai: Kush tha që ke munguar? Të kemi pasur në youtube, makinat tona, klipet etj, etj… thjesht as mos e mendi të mungosh!

Çiljeta: O ujor i vogel ti endrrimtare dhe dhe pozitive njerzit e kan gjitmon nje gje per te then i mir apo i keq qofsh ndaj shtyp driten jeshile tani dhe vazhdo ate endrren tende te dua shum pipiruqe.

Albana Osmani: Elvana, jo vetem fjale-fjale-fjale por shume dhimbje shume trishtim dhe atashim me nje seri telenovele qe pasoi lajm pa lajmi a thua se u rikthye” Tano Karidi “edhe njehere . Sigurisht ishte ngjarje tronditese. Ne kronikat e zeza titujt e citimet nuk i ndaheshin emrin tend . Pa kuptim – me kuptim me iiiii ne uaaa me aaaaaa ne oboboo apo dhe me oh sa mire . Une se di si ia dole .. Por di qe nje vertete e bardhe do sqarohet me kohen . Dhe ne ditet e veshtira , e mbi to fillon krijon thone qe ky lloj arti le gjurme . E kam provuar me pikturen. Elvane sdo te perkedhel me fjale dhe pse e di te dua te respektoj ( kemi Babin Officer dhe Mamin mamí te dyja – shkurt je moter me mua jo me Joniden) Dua te them tani presim art dhe mesime te pervetesuara dhe te rendesh perpara duke lene cdo gje nen peshoren e kohes dhe cdo peshore qe do duhet ne jete ! Publikisht te duam se je e jona !

Aurela Gaçe: Jepi, vazhdo të bësh atë që do

Era Istrefi, Capital T, Noizy, Anxhelina, Jonida Maliqi, Alesia Noka, Albi Nako dhe shumë personazhe të tjerë janë treguar fjalëpak duke zgjedhur një emoji zemre, puthje apo duartrokije për të mbështetur Elvanën./dosja.al

Shto Koment