Aktualitet

Rikthehet në vendngjarje…Policia çon Marjus Demën në lokalin ku vrau shokun me plumb në zemër, pistoleta e krimit ende nuk është gjetur

VIDEO
Gjetja e pistoletës do ti jepte një tjetër dinamikë hetimit të vrasjes së Mehmet Qemës, ngjarje e ndodhur ende për shkaqe të panjohura.

TIRANE- Marjus Dema, 28 vjeç, autori i vrasjes së shokut të tij, Mehmet Qema është transportuar nga policia e Shtetit në vendin ku vrau shokun. Siç shihet edhe në pamjet e siguruara nga Dosja.al, Marjus Dema i shoqëruar nga një patrullë policie është tek zona e “5 majit”, tek lokali ku ndodhi krimi i rëndë. Kjo jo pa arsye. Arma e krimit ende nuk është gjetur. Gjetja e pistoletës do ti jepte një tjetër dinamikë hetimit të vrasjes së Mehmet Qemës, ngjarje e ndodhur ende për shkaqe të panjohura.


Lajmi kryesor: “Banda e 5 majit” përgjak Tiranën/ Vritet Mehmet Qema, shoku provoi fatin dhe e qëlloi me plumb në zemër! Vetëdorëzohet sot në polici, dëshmia: S’doja ta vrisja, e bëra pa dashje! (ZHVILLIMET)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(F.g./dosja.al)

Shto Koment