Showbiz

Pas shumë kohësh rikthehet në ‘Instagram’ Elvana Gjata , poston foton e tre viteve më parë me mikun e zemrës: Mirënjohëse për ty…!  

VIDEO
Elvana ka postuar një foto ku shihet në një makinë së bashku me stilistin e njohur Valdrin Sahitin ku bashkëngjitur fotos ajo thotë se është shumë mirënjohëse ndaj tij.
Featured image of article: Pas shumë kohësh rikthehet në ‘Instagram’ Elvana Gjata , poston foton e tre viteve më parë me mikun e zemrës: Mirënjohëse për ty…!   Elvan Gjata dhe Valdrin Sahiti

TIRANË- Këngatërja e njohur Elvana Gjata, e cila prej një kohe të gjatë na kishte munguar në rrjetet sociale më në fund është rikthyer. Këngëtarja ka zgjedhur të rikthehet 3 vite pas në kohë dhe kujtimet e kanë dërguar pikërisht tek miku i saj, ku dhe nuk ka hezituar që ta ndaj me ndjekësit.

Elvana ka postuar një foto ku shihet në një makinë së bashku me stilistin e njohur Valdrin Sahitin ku bashkëngjitur fotos ajo thotë se është shumë mirënjohëse ndaj tij.

 “3 vite më parë dhe shumë të tjera që do të vijnë. Mirënjohëse për ty”, ka shkruar Gjata krah postimit ku shihet me Sahitin në makinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu Elvana ka postuar edhe disa foto të tjera ku shihet e veshur me një fustan të zi. Mesa duket edhe fotot janë të tre viteve më parë.

Elavana Gjata

Nga postimet e ndryshme Elvana dhe Valdrini kanë treguar se mes tyre qëndron një miqësi shumë e fortë.

Elvana Gjata

Po ashtu kujtojmë se Elvana Gjata në koncertet apo eventet e saj vishet  ka zgjedhur të vishet përherë nga veshjet e stiluara nga miku i saj.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment