Showbiz

Rikthehet me Stresin? Kejsi poston foton me unazë diamanti në gisht: Një femër duron shumë. Komentuesja i kap detajin që e bëri të pendohet (FOTO)

Fotoja e bukuroshes duket se ka marrë shumë like dhe komente, ku ndër to ka pikasur një koment i nje ndjekëseje qe i shkruan: “Vdiqe me tregu unazën sa e djegur booo”.
Featured image of article: Rikthehet me Stresin? Kejsi poston foton me unazë diamanti në gisht: Një femër duron shumë. Komentuesja i kap detajin që e bëri të pendohet (FOTO) Reperi Stresi dhe Keisi

Reperi Stresi dhe ish e dashura e tij Keisi vazhdojnë të qëndrojnë në qendër të vëmendjes së mediave rozë dhe fansave të tyre për historinë e dashurisë.

Së fundmi ka qenë Keisi që ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, ku e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Se një femër duron shumë”. Nuk dimë nëse dhe në këtë rast Keisi e ka pasur këtë mbishkrim si mesazh për reperin apo jo.

Postimi i Keisit

Fotoja e bukuroshes duket se ka marrë shumë like dhe komente, ku ndër to ka pikasur një koment i nje ndjekëseje qe i shkruan: “Vdiqe me tregu unazën sa e djegur booo”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas këtij komenti ka ardhur dhe një reagim nga Keisi e cila shkruan: “Është unaza ime”.

Komentet në postimin e Keisit

Por, këto reagime dhe mbishkrimi i fotos duket se nuk kanë zgjatur shumë në profilin e bukuroshes pasi në foto nuk gjenden më as komentet as mbishkrimi. Të jetë penduar vallë Keisi për këtë veprim?!

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment