Aktualitet

Rikonstruktohet shkolla “18 Tetori” në Kuçovë, në ceremoninë e inagurimit të pranishëm Deputetja e zonës, kryetari dhe nënkryetari i Bashkisë

Në ceremonin e inagurimit të shkollës kanë marrë pjesë Deputetja e zonës Ermonela Felaj ku përmes fjalës së mbajtur para nxënësve iu ka uruar një vit të mbarë pavarsisht masave ndaj Covid-19.

KUÇOVË– Viti i ri shkollor 2020-2021 ka nisur ndryshe për nxënsit e shkollës “18 Tetori”. Këtë vit nxënësit e kësaj shkolle do zhvillojnë mësim në ambiente të rikonstruktuara.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në ceremonin e inagurimit të shkollës kanë marrë pjesë Deputetja e zonës Ermonela Felaj ku përmes fjalës së mbajtur para nxënësve iu ka uruar një vit të mbarë pavarsisht masave ndaj Covid-19.

Kanë marr pjesë dhe drejtoresha e ZVAP, Brikena Kote, Kryetari i bashkise, Kreshnik Hajdari, nenkryetari i bashkise, Sybi Shehu, prefektja e Kucovës.

Shto Koment