Aktualitet

Rikonstruksioni kabinave, OSHEE: Ja zonat ku do ketë ndërpreje të enegjisë në kryeqytet

Sipas njoftimit të OSHEE, energjia po ndërpritet pasi po bëhen investime për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet.
Featured image of article: Rikonstruksioni kabinave, OSHEE: Ja zonat ku do ketë ndërpreje të enegjisë në kryeqytet Foto ilustruese

TIRANË- OSHEE ka njoftuar se nesër dhe pasnesër do të ketë stakime të energjisë elektrike në disa zona në Tiranë.  Sipas njoftimit të OSHEE, energjia po ndërpritet pasi po bëhen investime për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet.

Njoftimi i plotë i OSHEE:

4 tetor
09:00-15:00
rruga “Sadik Petrela”, rruga “Kristo Dako”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Arkitekt Sinani”, rruga “Besim Daja”, rruga “Ibrahim Buzhiqi”

14:00-16:00
rruga “Naim Frashëri”, rruga “Vëllezërit Manasterli”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

12:00-14:00
rruga “Halim Xhelo” pjesërisht, pranë Bllokut të Ambasadave

5 tetor
09:00- 15:00
rruga “Mine Peza”, rruga “Fortuzi”
12:00 -15:00
rruga e Kavajës pjeserisht, rruga “Shyqyri Bërxolli” pjesërisht, tek Ministria e Emigracionit.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment