Showbiz

Rihanna në pritje të ëmbël? Paparacët zbulojnë detajet nga babayshower-i i këngëtares

Për muaj të tërë ka pasur spekulime se superstari i muzikës pop, Rihanna është shtatzënë dhe paparaci zbulon gjtihçka nga fotot e saj të fundit.
Featured image of article: Rihanna në pritje të ëmbël? Paparacët zbulojnë detajet nga babayshower-i i këngëtares Fotot që tregojnë shtatzëninë e Rihanna-s.

Kjo është padyshim një nga lidhjet më të gjata dhe më e lumtura për Rihanna-n, prej më shumë se dy vitesh këngëtarja është në një lidhje me miliarderi Hassan Jameel.

Dje Rihanna është fotografuar në Ibiza, duke kryer një set fotografik të fshehtë. Dyshohet se fotot po bëhen për një babyshower, dhe sipas fototve të shkrepura nga paparacët këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Dyshimet lindën gjatë shfaqjes së saj në Grammy 2018, Riri kishte veshur një fustan ngjyrë rozë, në formën e një flamingo, i cili i mbulonte mirë format e saj, duke krijuar kështu një figurë të mirë të saj, por njerëzit ishin të hutuar se pse ajo duket të ketë vështirësi duke lëvizur rreth skenës. Ndërsa ajo performoi “Wild Thoughts “, kameramanët dhe kërcimtarët e saj dukeshin në pozicion mbrjtje pë këngëtaren duke mos e lënë atë të tregonte trupin e plotë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sipas njoftimeve nga paparacët, Rihanna kishte organizuar këtë set për babayshowerin e fëmijës së saj. Në pritje të daljes së saj publike apo të lançimit të një kënge, pasi askush nuk di asgjë në lidhje me 31- vjeçaren.

Fotot e publikuara nga paparaci.

L.K/Dosja.al

Shto Koment