Showbiz

Rihanna flet për herë të parë për të dashurin dhe zbulon detajet e dasmës

Rihanna flet për herë të parë për sheikun, Hassan Jameel dhe zbulon detaje të dasmës, që pritet të ndodh së shpejti.
Featured image of article: Rihanna flet për herë të parë për të dashurin dhe zbulon detajet e dasmës Rihanna dhe i dashuri i saj, Hasan Jaamel.

Rihanna u ka munguar të gjithëve dhe më në fund vendosi të jap intervistën e parë pas një pushimi prej dy vjetësh nga sekna muzikore. Ajo ka treguar detajet nga jeta e saj private, lidhja me sheikun arab, Hassan Jameel e deri tek publikimi i një albumi të ri.

Për herë të parë madje ka pranuar të flasë për të në një intervistë për “Interview”. Rihanna ka treguar s emë në fund ndihet e lumtur në krahët e të dashuritë, dasma mund të ndodh shumë shpejt dhe se është gati për t’u bërë nënë më shumë se kurrë më parë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Unë kurrë nuk do të bëja një punë që të më kthehej në rutinë. Karriera është qëllimi im dhe asnjëherë nuk do ta shoh ndryshe veçse si një vend të lumtur. Mirëpo, së fundmi kam kuptuar që edhe gjërat e vogla janë të rëndësishme, si për shembull një shëtitje ose bërja e pazarit. Kam nisur një marrëdhënie të re dhe kjo ka rëndësi për mua. Duhet t’i kushtoj kohë këtij raporti. Ashtu siç duhet të ushqej biznesin tim, ashtu duhet ta ushqej edhe këtë marrëdhënie”,-është shprehur Rihanna në intervistë.

Rihanna dhe i dashuri i saj, sheiku Hasan Jaamel.

L.K/Dosja.al

Shto Koment