Showbiz

Rihanna tërbon rrjetin! Ylli ndërkombëtar pozon me të brendshme, tërheq mbathjet pasi del nga karantina

FOTO
Rihanna nuk duket aspak sikur ka qënë në karantinë. Këngëtarja ka postuar foto me bikini në Instagram dhe duket në super formë.
Featured image of article: Rihanna tërbon rrjetin! Ylli ndërkombëtar pozon me të brendshme, tërheq mbathjet pasi del nga karantina Rihanna
Përditësuar:

AMERIKE– Këngëtarja me famë botërore, Rihanna ka postuar në Instagramin e saj fotot më sexy të momentit.
Duke i bërë kështu një promovim koleksionit të saj të të brendshmeve, ylli i popit tregoi dhe një herë se pavarësisht se vitet ikin ajo vazhdon te mbetet joshëse.

E veshur me te brendshmet e markës së saj në ngjyrë të verdhë, këngëtarja dukej mjaft seksi edhe pas karantinës.
Fotot e këngëtares nxjerrin në pah edhe tatuazhet e veçanta që ajo mbart.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se u bënë vite që nuk kemi dëgjuar një projekt muzikor nga Riri pasi ajo është fokusuar shumë te linja e saj e veshjeve si edhe te ajo e kozmetikës.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment