Showbiz

U rikthye me ish-in? Pas ndarjes nga miliarderi, Rihanna kapet mat në klub me reperin e njohur

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se çifti mund të jenë sërish bashkë, pas një daljeje që kanë patur së fundmi.
Featured image of article: U rikthye me ish-in? Pas ndarjes nga miliarderi, Rihanna kapet mat në klub me reperin e njohur Hassan Jameel
Përditësuar:

TIRANË– Ylli ndërkombëtar Rihanna po kalon një kohë mjaft të bukur dhe argëtuese me ish-in e saj, reperin Asap Rocky. Mediat ndërkombëtare shkruajnë se çifti mund të jenë sërish bashkë, pas një daljeje që kanë patur së fundmi.

Rihanna dhe Asap Rocky

Këngëtarja është parë në ambjentet e një klubi natë me Rocky-n duke qeshur dhe duke u argëtuar. Kujtojmë që Rihanna, vetëm dy ditë më parë u nda përfundimisht me miliarderin Hassan Jameel. Pas tre vitesh lidhje, dyshja shkëputi çdo lloj kontakti pa dhënë asnjë lloj arsyeje publikisht.  

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment