Showbiz

‘Zuri vendin e parë në Festival’, Rezart Veleshnja ‘kunja’ Eneda Tarifës, falenderon Fifin për këngën: Unë dëgjoj publikun, s’më intereson

Aktori Rezart Veleshnja ka falenderuar edhe këngëtaren për fitoren në 'Kënga Magjike', duke injoruar ish-prezantuesen e emisionit Portokalli, Eneda Tarifën. 
Featured image of article: ‘Zuri vendin e parë në Festival’, Rezart Veleshnja ‘kunja’ Eneda Tarifës, falenderon Fifin për këngën: Unë dëgjoj publikun, s’më intereson Fifi, Rezart Veleshnja dhe Eneida Tarifa

TIRANË– Aktori Rezart Veleshnja ka ‘lëshuar’ një thumb gjatë emisionit “Shiko kush Luan” teksa fliste me këngëtaren Filloreta Raçi. 

Teksa po falenderonte gjithë stafin, Rezi ka falenderuar edhe këngëtaren për fitoren në ‘Kënga Magjike’, duke injoruar ish-prezantuesen e emisionit Portokalli, Eneda Tarifën. 

Pjesë nga emisioni: 

Rezart Veleshnja: Falenderoj Fifin edhe për këngën që na dha që zuri vendin e parë në Festival

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fifi: Kam fituar çmimin e dytë

Rezart Veleshnja: Jo, unë dëgjoj çfarë thotë publiku. S’më intereson çfarë mendon një njeri.

Të jetë kjo një kunjë për Enedën me të cilën Rezarti ka bashkëpunuar më parë në Portokalli, apo thjesht i ka pëlqyer shumë kënga e Fifit.

(k.m/dosja.al)

2 Komente në “‘Zuri vendin e parë në Festival’, Rezart Veleshnja ‘kunja’ Eneda Tarifës, falenderon Fifin për këngën: Unë dëgjoj publikun, s’më intereson

  1. Urime Rezart,
    Më dërgo të lutem numrin e telefonit të Fatmirit, mikut tim të vjetër. Faleminderit!

  2. Sinqerisht dy kenge te arrira por vertete e prisja fitoren e Enedes,megjithate Kenga e Fifit ka bere me shume buje ne publik para dhe pas kenges magjike,por prape se prape kjo menyre e te shprehurit me kunja ne publik eshte pak e tepruar,pasiqe personazhet publike duhet te tregohen me te kujdesshem dhe me te rezervuar kur behet fjale per emisionet televizive,te cilat shikohen nga Shqiptaret qe jetojne brenda por edhe jashte Shqiperise.Dhe dicka e fundit persa i perket menyres se te shprehurit ne publik,duhet treguar kujdes pasi shpesh mediat shfrytezojne qofte edhe vetem nje fjale per te bere lajm duke e hiperbolizuar ate.Dosja.al jep gjithnje lajme te shoqeruara me fakte(foto ose video),gje qe verteton lajmet qe ben dhe rrit audiencen e shikueshmerise.

Shto Koment