Showbiz

“Turp për ju”, reperi shqiptar G-Bani i përgjigjet SinBoy: Ju nuk jeni as grekë, as shqiptarë!(Video)

Në këngën e tij "Sin", me famë botërore Alban Perlala sulmon Sin Boy, duke komentuar "shqetësimet" e tij të fundit në rrjetin social Instagram.
Featured image of article: “Turp për ju”, reperi shqiptar G-Bani i përgjigjet SinBoy: Ju nuk jeni as grekë, as shqiptarë!(Video) G-Bani dhe SinBoy

TIRANË- Reperi Sin Boy i përgjigjet me këngën e tij të reperit shqiptar G-Bani, i cili u bë i njohur përmes serialit Mega “10 Minuta to Preach”.

Në këngën e tij “Sin”, me famë botërore Alban Perlala sulmon Sin Boy, duke komentuar “shqetësimet” e tij të fundit në rrjetin social Instagram.

 “Ju po kopjoni politikën por nuk jeni politik, nuk jeni grek! Ju nuk jeni shqiptar! ”- thuhet në rreshtat e këngës së G-Bani.

“Ju mund të keni marrë lëvdata kohët e fundit, por ju e morët atë, unë nuk e di se si e keni parë atë, por ju jeni anekdot, ju nuk jeni një prej tyre.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kush është G-Bani?

Ai ka lindur në Shqipëri dhe është rritur në Athinë. Në moshën 17-vjeçare ai u dënua me burg dhe u lirua nga Gjykata Evropiane e të Drejtave të Njeriut. Ai është bërë i njohur për pjesëmarrjen e tij në serinë Mega “10 Minaching Preaching”, ndërsa ishte edhe anëtar i “Crew legjendar Barcode Crew” formuar nga Andreas Marnezos në 1998.

Burimi: newsone.gr

A.C/Dosja.al 

Shto Koment