Showbiz

Reperi ironizon Encën: E përdor mirë fotoshopin, do më bësh foton e Coverit

Reperi nga Tetova që po bën famë këto kohë S4MM, ka ironizuar Encën nëpërmjet një postimi në Instagram!
Featured image of article: Reperi ironizon Encën: E përdor mirë fotoshopin, do më bësh foton e Coverit Këngëtarja, Enca haxhia dhe reperi, S4MM.

Këngëtarja, Enca Haxhia mesa duket është në qendër të diss-eve, ku pas ‘grindjeve’ që pati me Trejsi Sejdinin, duket se do vazhdojë një tjetër episod.

Reperi nga Kosova, Samiri (S4MM) ka vendosur të bëjë ironi me këngëtaren dhe shkruan në InstaStory duke thumbuar Encën se di ta përdorë shumë mirë fotoshopin.

“Foton e Coverit t’Albumit ka me ma bo Enca, se kam ni që e përdor mirë Photoshopin”-shkruan reperi shqiptar në profilin e tij në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tani nuk na mbetet veçse të presim një replikë nga Enca!  

Postimi i reperit nga Kosova, Samirit(S4MM).

(R.L/Dosja.al)     

Shto Koment