Showbiz

Reperi Capital T gati të publikoj këngën e re, bën pjesë të klipit modelen super seksi

Reperi Capital T vjen me projekt të ri muzikor, bën pjesë të klipit ish-banoren seksi të Big Brother, Françeska Jaçen.
Featured image of article: Reperi Capital T gati të publikoj këngën e re, bën pjesë të klipit modelen super seksi Capital T

Reperi i njohur Capital T është “duke korrur” shumë sukses me projektet e tij në muzik, pas bashkëpunimit me Elvana Gjatën , reperi ka njoftuar se e ka gati një super projekt tjetër.

Përmes një video të publikuar në rrjete sociale reperi  ka zbuluar pak nga klipi i ri, i cili duket  “flak fare”.  Reperi ka zgjedhur që kësaj here protagoniste kryesore në klip të jetë ish-banorja seksi e Big Brother, Françeska Jaçe.

Françeska Jaçe

Modelja shfaqet super seksi tekas del nga një pishinë e lagur, por vëmendje nuk tërhoqi vetëm fiziku i saj por dhe sytë.

Postimi i Françeska Jaçe

Pikërisht sytë e modeles ishin detaj kryesor pasi dhe projekti muzikor i Capital T do të titullohet “Sytë e tu”.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

4 GUSHT 19 👁👁 / 12:00

A post shared by Capital T (@truekapo) on


Reperi ka zbuluar se kënga do të publikohet në datën 4 gushtë, fansave të reperit iu mbeten dhe pak ditë nga publikimi.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment