Showbiz

Rënia në pishinë i kushton Ledri Vulës sendin me vlerë! Reperi dhuron spektakël për fansat e tij në koncertin në Jalë

VIDEO
Duke u hedhur me rroba dhe atlete Ledri ka shkaktuar shumë reagime dhe ovacione tek ndjekësit të cilët e kanë shijuar maksimalisht këtë atmosferë.
Featured image of article: Rënia në pishinë i kushton Ledri Vulës sendin me vlerë! Reperi dhuron spektakël për fansat e tij në koncertin në Jalë Ledri Vula

VLORE– Ledri Vula mblodhi me dhjetëra persona në koncertin në Jalë ditën e djeshme, pavarësisht kërcënimit që egziston nga COVID-19.

Ledri di gjithmonë se si të bëjë për vete publikun e tij me situatat e ndryshme në koncerte. Së fundmi ai ka ndarë një video në llogarinë e tij, duke treguar se si është zhytur në pishinë së bashku me fansat pasi ka performuar disa nga këngët e tij.

Duke u hedhur me rroba dhe atlete Ledri ka shkaktuar shumë reagime dhe ovacione tek ndjekësit të cilët e kanë shijuar maksimalisht këtë atmosferë.

Mirëpo ajo që arrihet të shihet është së gjatë rënies në pishinë, reperit i kanë rënë dhe syzet, të cilat nuk dihen se nëse janë gjetur nga ana e tij.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment