Aktualitet

36-vjeçari në Kamëz bie nga çatia e shtëpisë, niset me urgjencë për në spital, në gjendje të rëndë

Mësohet se i riu ishte ngjitur në çatinë e shtëpisë së tij, pasditen e sotme për të punuar por ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar. 
Featured image of article: 36-vjeçari në Kamëz bie nga çatia e shtëpisë, niset me urgjencë për në spital, në gjendje të rëndë Foto ilustruese

KAMËZ– Një 36-vjeçar ka rënë nga çatia e shtëpisë së tij në zonën e Kamzës dhe është nisur me urgjencë për në spitalin e Traumës. 

Mësohet se i riu ishte ngjitur në çatinë e shtëpisë së tij, pasditen e sotme për të punuar por ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mësohet se 36-vjeçari ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e lëndimit të tij. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment