Aktualitet

Rëndohet gjendja shëndetësore e neurologut Drini Dobi, dërgohet me urgjencë në Itali

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se gjendja shëndetësore e tij nuk është mirë, dobi është nisur me urgjencë drejt Italisë, për një trajnim më të specializuar.
Featured image of article: Rëndohet gjendja shëndetësore e neurologut Drini Dobi, dërgohet me urgjencë në Itali

TIRANË– Është rënduar gjendja shëndetësore e neurologut Drini Dobi. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se gjendja shëndetësore e tij nuk është mirë, dobi është nisur me urgjencë drejt Italisë, për një trajnim më të specializuar.

Mësohet se për t’u nisur drejt Italisë e kanë ndihmuar të afërmit nga ana financiare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mjeku rezultoi pozitiv në testin e COVID-i në 22 nëntor. Që prej fillimit të pandemisë deri më tani në vendin tonë janë infektuar me koronavirus 42,148 persona dhe kanë humbur jetën 898 të tjerë .

(A.k.dosja.al)

Shto Koment