Sport

Relaksi një ditë para ndeshjes/ Armand Duka shtrohet në birra me presidentët e Kategorisë Superiore

FOTO
Presidenti i Kombëtares Shqiptare Armand Duka së bashku me kolegët e tjerë të superiores janë mbledhur ditën e sotme për të konsumuar birra dhe pije të tjera.
Featured image of article: Relaksi një ditë para ndeshjes/ Armand Duka shtrohet në birra me presidentët e Kategorisë Superiore Presidenti Armand Duka me koleget

BULLGARI– Ndeshja e parë e Ligës së Kombeve për këtë sezon do të luhet ditën e nesërme në orën 20:45 kundër Bjellorusisë. Presidenti i Kombëtares Shqiptare Armand Duka së bashku me kolegët e tjerë të superiores janë mbledhur ditën e sotme për të konsumuar birra dhe pije të tjera.

Duka, vëllai i tij Agroni që është Kryetari Partisë Agrare Ambientaliste, Besnik Kapllanaj dhe ai i Apolonisë Koço Kokëdhima e të tjerë persona shihen të ulur së bashku aty ku po diskutojnë për një çështje me shumë rëndësi (parë nga reagimet e tyre).

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Armando Duka me presidentet e kategorive superiore

Ndeshja pritet të luhet ditën e nesërme dhe të gjithë jemi sy e veshë për të ta ndjekur dhe parë rezultatin.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment