LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Rekomandohet kujdes! Parashikimi i horoskopit, shenja që duhet të mendohet 2 herë

27 Nëntor 2021, 06:05 Nga DOSJA
Rekomandohet kujdes! Parashikimi i horoskopit, shenja që duhet të

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Në dashuri jeni pak nervoz, mos u mërzisni pa shkak. Në punë ka ardhur koha që të planifikoni të ndiqni disa kurse rifreskuese.Dhe ne aspektin e punës do të ju ndihmojnë shumë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Në dashuri, çdo ndërlikim mund të zgjidhet këto ditë. Nga ana tjetër në punë propozime të reja janë rrugës.Do keni surpriza dhe gjëra të bukura.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Dita e shtune për ndjenjat është paksa e ndrydhur, vëmendje! Në punë, megjithatë, jeni mjaft nervoz, ju rekomandoj të keni kujdes.Duhet tu japni hapësirë çdo gjëjë që të shkoj mirë.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Kujdes nga keqkuptimet në dashuri. Në punë nuk përjashtohen diskutime të karakterit praktik.Rekomandohet të keni kujdes.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Disa njerëz me të cilët kaloni shumë kohë mund të hyjnë në një debat mbi konceptet shpirtërore ose metafizike. Kjo mund të bëjë që ju dhe të gjithë të tjerët të mbeteni të pakënaqshëm. Kjo nuk është koha që të ndërmjetësoni. Të dy palët e përfshira janë shumë të bashkangjitur në pikëpamjet e tyre. Ndryshoni temën.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Takime të veçanta në horizont me Venusin dhe një Hënë të favorshme. Nga ana tjetër në punë duhet të balanconi të ardhurat dhe shpenzimet. Në vend të kësaj, dëgjoni ato që ata kanë për të thënë dhe të veprojnë në përputhje me rrethanat.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri e shtuna më në fund mund të gjeni pak qetësi. Në punë nëse keni pasur probleme, duhet t’i zgjidhni me qetësi dhe gjakftohtësi.Ndoshta do të njiheni me dikë me të cilin ndjeni një lidhje të menjëhershme. Sido që të jetë, ky person ose persona do ta pasurojnë shumë jetën tuaj.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Ditë e bukur për ndjenjat me një Hënë të favorshme. Në punë mbani sytë hapur, vullneti juaj i mirë mund të keqkuptohet.E shtuna thjesht do të duhet të mbështeteni në logjikë. Kjo mund të jetë e dobishme në fund. Intuita është më e dobishme kur kombinohet me intelektin.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
E shtuna mund të ndjeheni veçanërisht pasionantë dhe dëshirues të disa kohërave vetëm me shpirtin tuaj binjak. Sidoqoftë, partneri juaj mund të ndalohet nga përgjegjësi të tjera ose mund të mos jetë në humor. Kjo mund të jetë zhgënjyese, por mos u zemëroni. Ju nuk po refuzoheni, edhe pse mund të duket kështu. Lini një takim për të shtunën. Më mirë vonë se kurrë!

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Partneri juaj mund të pritet në shtëpinë tuaj , por nuk shfaqet, dhe madje nuk mund të komunikojë as me ju. Kjo mund të bëjë që ju të shqetësoheni. Por mos u shqetësoni sepse të gjitha shenjat janë që ai është në rregull. Trafiku është fajtori më i mundshëm që mund ta vonojë pak më tepër.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Dikush me të cilin duhet të kontaktoni për informacion mund të jetë përkohësisht i padisponueshëm. Ju mund të duhet të përpiqeni të gjeni gjithçka që ju nevojitet diku tjetër. Kjo mund të jetë e vështirë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Ju ndoshta jeni ia dalë më mirë financiarisht sesa prej një kohë të gjatë, por ende nuk mund të keni arritur disa nga qëllimet monetare që do të përcaktonit. Kjo mund të jetë në mendjen tuaj të shtunën. Mund të jetë më produktive të gjesh qetësi një mënyrë që të mendoni ide të reja. Ju mund ta bëni atë.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi parashikimi i horoskopit horoskopi parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 26 Nëntor 2021, 16:46

 Video Virale/Çfarë ngjyre është kapuçi?

Përdoruesja  e Tiktok, Otelia Carmen, ndau së fundmi një video të një kapuçi që duket se ndryshon ngjyrat, duke kaluar nga kafe e kuqe,në kafe të errët d...

Art&Argëtim 26 Nëntor 2021, 15:39

FOTOT/ Na ishte njëherë ushtria shqiptare…

TIRANË -Shqipëria ka një traditë të pasur ushtarake, e cila shënon fillimet e saj që në kohët antike, por një ushtri të mirëfilltë të strukturuar Shqipëria...

Art&Argëtim 26 Nëntor 2021, 13:25

Luana Vjollca publikon foton e parë me mbesën

TIRANË- Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë të vajzës, Marget. Luana Vjollca mezi e ka pritur këtë moment e përshkroi ndjesinë...

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra