Sociale

Gjithçka për një “Y”! Regjistrimi i pronës në emër tjetër, 71-vjeçari nga Shkodra prej 5 vitesh kërkon drejtësi

VIDEO
Edhe pse fajin e kanë pasur institucionet shtetërore, që në regjistrimin e pronave kanë vendosur emrat gabim, sërish ka persona që vuajnë dhe nuk gjejnë dot zgjidhje. Klodian Zhivani tregon historinë e një 71-vjeçari nga Shkodra.
Featured image of article: Gjithçka për një “Y”! Regjistrimi i pronës në emër tjetër, 71-vjeçari nga Shkodra prej 5 vitesh kërkon drejtësi Klodian Zhivani

SHKODËR- Edhe pse fajin e kanë pasur institucionet shtetërore, që në regjistrimin e pronave kanë vendosur emrat gabim, sërish ka persona që vuajnë dhe nuk gjejnë dot zgjidhje.

Klodian Zhivani tregon historinë e një 71-vjeçari nga Shkodra, të cilën mund ta ndiqni në kronikën më poshtë.
Marrë nga Top Chanel

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.i/dosja.al)

Shto Koment