Sport

Real Madrid apo Manchester United? Andrea Pirlo tregon të ardhmen e Cristiano Ronaldos: Ai mund të…

Cristiano Ronaldo është një nga ata që e kanë vuajtur më shumë eliminimin nga Europa dhe mediat kanë aluduar për një rikthim të mundshëm të tij te Reali i Madridit ose Manchester United
Featured image of article: Real Madrid apo Manchester United? Andrea Pirlo tregon të ardhmen e Cristiano Ronaldos: Ai mund të… Andrea Pirlo dhe Cristiano Ronaldo

ITALI-Eliminimi nga Champions League ka prishur atmosferën në kampin e Juventusit, që tani do të duhet të lërë gjithçka pas krahëve dhe të mendojë për kampionatin, ku do të kërkojë t’i afrohet sa më shumë Interit kryesues.

Cristiano Ronaldo është një nga ata që e kanë vuajtur më shumë eliminimin nga Europa  dhe mediat kanë aluduar për një rikthim të mundshëm të tij te Reali i Madridit ose Manchester United, ndërsa Pirlo i ka quajtur normale zërat e merkatos për një prej futbollistëve më të mirë në planet.

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

“Ronaldo ka edhe një vit kontratë dhe ne jemi të lumtur që ai mund të vazhdojë të luaj për ne.”Kontrata e sulmuesit portugez skadon në vitin 2022.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment