Showbiz

Reagon ashpër Dajana Shabani për pyetjet ndaj Zogut të Tiranës: A thua e kam pjellë unë?

Pas pyetjeve të njëpasnjëshme për Zogun e Tiranës ka reaguar moderatorja Shabani.
Featured image of article: Reagon ashpër Dajana Shabani për pyetjet ndaj Zogut të Tiranës: A thua e kam pjellë unë? Zogu i Tiranës dhe Dajana Shabani.

Tiranë- Dajana Shabani ka reaguar sërish për Zogun e Tiranës, Hermes Nikajn, i cili u arrestua pak javë më parë për prostitucion.

Duhet të themi se ajo është pyetur vazhdimisht rreth Nikajt, pas miqësisë të ngushtë që ka me të dhe se punojnë bashkë. Kjo ka sjellë edhe reagimin e saj.

Në një postim në Instagram, moderatoja është shprehur :”Po nuk u cmenda dhe 1 jave ne kete province,ja hodha per tere jeten… Qenke si puna ime, qe me pyesnin njerezit per Zogun (a thua e kam pjelle une),nderkohe qe termetet nuk pushonin!” Këtë koment ajo e ka bërë mbi videon që tashmë është  virale, ku një i prekur nga tërmeti shprehet ndaj Ramës se ia kanë marrë gruan në hotel.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi

Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës”. Ai do të ballafaqohet me pronarin e servisit “BMW” dhe me 20-vjeçaren Neli për të shpjeguar gjithçka mbi skemën e prostitucionit për të cilën akuzohen.

J.V/Dosja.al

Shto Koment