Showbiz

Ramush Haradinaj i kushtohet modelingut? Moderatorja i poston videon: I hipi në qejf të bëhet fotomodel sot

Teksa në shtëpinë e tij po mbahej një takim me disa vajza dhe gra shumë të njohura në fushat e tyre në Kosovë e Shqipëri, Ramushi ka vendosur që të ndërhyjë dhe të marrë protagonizmin. 
Featured image of article: Ramush Haradinaj i kushtohet modelingut? Moderatorja i poston videon: I hipi në qejf të bëhet fotomodel sot Ramush Haradinaj

KOSOVË– Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj duket se po e rimendon karrierën e tij si politian.

Teksa në shtëpinë e tij po mbahej një takim me disa vajza dhe gra shumë të njohura në fushat e tyre në Kosovë e Shqipëri, Ramushi ka vendosur që të ndërhyjë dhe të marrë protagonizmin.

“I hipi në qejf me u bo fotomodel sot,“-tha moderatorja Fatma Haxhialiu, e cila gjithashtu ka postuar videon ku Ramushi pozon para kamerave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë Haradinaj po përgatitet për zgjedhjet e 8 tetorit, që do të zhvillohen në Kosovë pas dorëheqjes së tij disa muaj më parë. Kreu i AAK-së dha dorëheqjen pasi mori një fletë-thirrje nga Gjykata Speciale në Hagë për kontributin e tij si luftëtar në luftën e Kosovës thuajse 20 vite më parë.

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment