Politike

Rama takon Behgjetin dhe publikon foto nga zyra: Me kryetarin e Aleanca Kosova e Re

Përmes një fotoje në profilin e tij në Facebook, Rama ka bërë me dije se prej 40 minutash ndodhet në zyrë me Behgjetin, i cili ka vënë edhe maskë në fytyrë, duke qenë se jemi në periudhë pandemie.
Featured image of article: Rama takon Behgjetin dhe publikon foto nga zyra: Me kryetarin e Aleanca Kosova e Re Edi Rama dhe Behgjet Pacolli

KOSOVË– Kryeministri Edi Rama ka nisur takimin me Behgjet Pacollin.

Përmes një fotoje në profilin e tij në Facebook, Rama ka bërë me dije se prej 40 minutash ndodhet në zyrë me Behgjetin, i cili ka vënë edhe maskë në fytyrë, duke qenë se jemi në periudhë pandemie.

“NË PRISHTINË – Me Behgjet Pacollin, Kryetarin e Aleanca Kosova e Re,”- shkruan Rama krah fotos.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë, ku do të ketë disa takime me liderët politik në vend. Sipas axhendës, kreu i qeverisë do të zhvillojë disa takime dhe më pas do të kthehet në Tiranë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment