Politike

Rama s’i ndal komplimentet për Kiarën në Vlorë: Mu duke si nga Hollywood-i, na dole nga Kuçi

VIDEO
Në projector u shfaq një foto ku shihej Kiara e para disa viteve, e cila pozonte krah Ramës. Pas fjalës së Kiarës, Rama nuk i ndali komplimentet dhe tha se ajo dukej sikur kishte ardhur nga Hollywood, por në fakt ishte nga Kuçi.
Featured image of article: Rama s’i ndal komplimentet për Kiarën në Vlorë: Mu duke si nga Hollywood-i, na dole nga Kuçi

VLORË– Kryeministri Edi Rama ka komplimentuar një vajzë me emrin Kiara në Vlorë. Teksa ndodhej në podium dhe po fliste bashkë me të renë në mitingun përmbyllës të fushatës elektorale të Partisë Socialiste Rama tha se me Kiarën ishte takuar shumë vite më parë.


Në projector u shfaq një foto ku shihej Kiara e para disa viteve, e cila pozonte krah Ramës. Pas fjalës së Kiarës, Rama nuk i ndali komplimentet dhe tha se ajo dukej sikur kishte ardhur nga Hollywood, por në fakt ishte nga Kuçi.

“Unë kur e pashë mendova kjo është nga Hollywood-i por në fakt më dol inga Kuçi. Thashë nuk na u nda Kuçi. Shko vajzë, shko se të gjithë me Kuçin jemi,”- tha Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJM KRYESOR: Rama në Vlorë, nis takimi i fundit elektoral

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment