Politike

Rama shtron Iftar në Natën e Kadrit, të ftuar babai i Artan Cukut, Ibrahim Bashës e Klodian Tanushit

Në këtë darkë kanë qenë dhe tre të ftuar special, pasi kështu i quajti dhe kryeministri. Në këtë Iftar kanë qenë të ftuar baballarët e tre prej "Dëshmorëve të atdheut".

TIRANË- Kryeminstri Edi Rama ka shtruar sot një Iftar për besimtarët mysliman, ku kanë marrë pjesë figurat më të larta të feveve në Shqipëri. (Lexo këtu)

Në këtë darkë kanë qenë dhe tre të ftuar special, pasi kështu i quajti dhe kryeministri. Në këtë Iftar kanë qenë të ftuar baballarët e tre prej “Dëshmorëve të atdheut”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Një falenderim të veçantë për baballarët e tre “Dëshmorëve të Atdheut”, Klodian Tanushit, Artan Cuku dhe Ibrahim Basha”, tha Rama.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment