Aktualitet

Rama sfidon demokratët: Ngrini duart nëse s’keni patur frikë se fallxhorja do t’ju blinte votat

Kryeministri Edi Rama ka vazhduar me batutat para qytetarëve për kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Rama tha se të gjithë demokratët kanë patur frikë nga LSI se do t’ju blinte votat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Do t’ju hapë filxhanin prapë ajo fallxhorja, do t’ju thotë se po nuk votuat mua do ikni jashtë. Le të çojë dorën njëri, që nuk ka patur frikë se fallxhorja do t’ju blejë votën. Se këtu kanë ardhur profesori bashkë me Lulin, mos ia jepni votën fallxhores. Ose merrini lekët dhe kthehuni në shtëpi. Tani janë prapë bashkë”-tha Rama. 

Shto Koment