Politike

Rama publikon projektin e Unazës së Re, ‘masakrohet’ nga qytetarët: Edhe kafshëve iu jepet strehim (KOMENTET)

Qytetarët e akuzojnë Ramën se të gjitha këto janë mashtrime dhe se qeveria e tij vjedh.
Featured image of article: Rama publikon projektin e Unazës së Re, ‘masakrohet’ nga qytetarët: Edhe kafshëve iu jepet strehim (KOMENTET) Edi Rama, kryeministër

Tiranë- Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama ka publikuar projektin e “Unazës së Re” në Tiranë. “MIRËMËNGJES  dhe me këtë projekt të ri të hyrjes së Tiranës në Unazën e Re, që reflekton nevojën për të ndërhyrë në atë nyje tejet të rëndësishme dhe të ngarkuar, duke garantuar një qasje më miqësore me mjedisin urban, ju uroj një të dielë të bukur”, shprehet Rama.

Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjet kundër kryeministrit në lidhje me këtë projekt. Qytetarët e akuzojnë Ramën se të gjitha këto janë mashtrime dhe se qeveria e tij vjedh.

Një qytetar shprehet ndaj Ramës se duhet të bëjë marrëveshje me banorët e Unazës së Re pasi sipas tij edhe kafshëve iu jepet strehim.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Komentet: 

J.V/Dosja.al 

Shto Koment