Politike

Rama publikon FOTOT: Vazhdon vaksinimi i gjyshërve e gjysheve mbi 80 vjeç

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Rama iu uron jetë të gjatë gjyshërve dhe gjysheve, teksa shton se Shqipëria vazhdon të buzëqesh.
Featured image of article: Rama publikon FOTOT: Vazhdon vaksinimi i gjyshërve e gjysheve mbi 80 vjeç Edi Rama me te moshuarit
Përditësuar:

TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto ku shihen disa të moshuar duke marrë vaksinën kundër Covid-19.

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Rama iu uron jetë të gjatë gjyshërve dhe gjysheve, teksa shton se Shqipëria vazhdon të buzëqesh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Edhe 100! Tiranë, vazhdon vaksinimi i gjyshërve e gjysheve +80 vjeç ShqipëriaBuzëqesh. 

(A.k.dosja.al)

Shto Koment