Politike

Rama poston foton nga Vlora, karriget e bëra gati: Finalja e Finaleve, erdha

Në një postim në Facebook, Rama u kërkon të gjithë vlonjatëve që ta mbështesin online dhe jo vetëm.
Featured image of article: Rama poston foton nga Vlora, karriget e bëra gati: Finalja e Finaleve, erdha Foto e postuar nga kryeministri Edi Rama

VLORË– Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të përgaitjeve në shehsin e Vlorës, ku do të bëjë mbylljen finale të fushatës elektorale.

Në një postim në Facebook, Rama u kërkon të gjithë vlonjatëve që ta mbështesin online dhe jo vetëm.

“Dhe tani, Finalja e Finaleve. Vlooooooooraaaaaa eeeerdhaaaa. Të gjiiiithë oooonline,”- shkruan Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


LAJM KRYESOR: Rama mbyll mitingun në Durrës, niset për në Vlorë: Votoni nr 12 që të mos iu dalin derrat si dinozaur dhe lopët si krokodilë, komunistin e keni në Gjirin e Lalëzit. Meta të lërë rakinë

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment