Aktualitet

Momenti i sikletshëm/ Rama shkon të shohë çadrat, për pak desh rrëzohet, i dorëzon çelësin Veliajt…por dera nuk hapet

Një moment i pakëndshëm në momentin kur Rama pa nga afër kushtet në të cilat kishte jetuar familja. Në një moment kreu i qeverisë rrëshqet në baltë dhe për pak bie.

TIRANË– Pas prezantimit të aksionit të KÇK-së, kryeministri Edi Rama ka shkuar në fshatin Priskë të Tiranës për të futur në banesën e re famijen Dervishi. Një moment i pakëndshëm, kur Rama pa nga afër kushtet në të cilat kishte jetuar familja. Në një moment kreu i qeverisë rrëshqet në baltë dhe për pak bie.

Por “tersi” nuk mbaroi aty…I shoqëruar nga kryebashiaku Erion Veliaj shkoi që t’u dorëzonin çelësat e banesës së re, mirëpo dera nuk u hap.

BISEDA:

Rama: Edhe njëherë

Veliaj: Mome të të ndihmoj unë

Rama: Mos është mbyllur edhe poshtë

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Veliaj: E ke mbyll edhe poshtë?

Aureli: Vetëm sipër

Veliaj: Hajde njëherë ta shikojmë se ti je shefi i çelësave. Ore mos e blindut shtëpinë pa hyrë mirë.

POSTIMI I PLOTË:

(k.m/dosja.al)

  • Veliaj mban veshur bluzën me mbishkrimin intersant, ja historia e vjetër që përfaqëson
  • Shto Koment