Politike

Rama nuk humbet kohë! Merr në selinë e PS-së ‘heroin’ i cili parandaloi sulmin në sheshin ‘Skëndërbej’, ndan foton me të riun

Bashkë me dajën e tij, Baki Albina, kanë shkuar në selinë e PS-së e cila ndodhet pranë sheshit. 
Featured image of article: Rama nuk humbet kohë! Merr në selinë e PS-së ‘heroin’ i cili parandaloi sulmin në sheshin ‘Skëndërbej’, ndan foton me të riun

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka ndarë foton me heroin i cili ndaloi agresorin në sheshin Skënderbej.

Klodian Elqeni është heroi i cili parandaloi sulmin që ndodhi në sheshin ‘Skënderbej’ në Tiranë. Bashkë me dajën e tij, Baki Albina, kanë shkuar në selinë e PS-së e cila ndodhet pranë sheshit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E RËNDË/ Shoferit i prishen frenat dhe hyn me makinë në sheshin Skënderbej, qindra qytetarë dhe fëmijë shpëtojnë në fije të perit, një djalë HERO neutralizoi situatën

(a.b)/dosja.al

Shto Koment