Politike

Rama nis të dielën me një ftesë për anëtarësim në PS: Mund të jesh në skuadrën që do fitojë 25 prillin

Përmes një video Rama shprehet se në këto zgjedhje të rinjtë do të kenë më shumë forcë se më parë se und të zgjedhin deputetin që duan si dhe mund të bëhen pjesë e skuadrës që do të fitojnë në 25 prill.
Featured image of article: Rama nis të dielën me një ftesë për anëtarësim në PS: Mund të jesh në skuadrën që do fitojë 25 prillin Edi Rama

TIRANE– Kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur këtë ditë të dielë me një mesazh për të rinjtë që duan të bëhen pjesë e Partisë Socialiste.

Përmes një video Rama shprehet se në këto zgjedhje të rinjtë do të kenë më shumë forcë se më parë se mund të zgjedhin deputetin që duan si dhe mund të bëhen pjesë e skuadrës që do të fitojnë në 25 prill.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

MIRËMËNGJES. dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të dielë të mbarë’– shkruan krahas postimit Rama.


(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment