Politike

Rama nis takimet në ditën e dytë të vizitës në Kosovë, publikon foton me Isa Mustafën

Në një postim në mediat sociale, Rama ka publikuar një foto nga takimi nga Isa Mustafa.
Featured image of article: Rama nis takimet në ditën e dytë të vizitës në Kosovë, publikon foton me Isa Mustafën Edi Rama dhe Isa Mustafa

KOSOVË- Kryeministri Edi Rama ka nisur takimet në ditën e tij të dytë të vizitës në Kosovë. Në një postim në mediat sociale, Rama ka publikuar një foto nga takimi nga Isa Mustafa.

Rama thott se është me kreun e LDK, Isa Mustafën në Prishtinë. “🇦🇱🇽🇰NË PRISHTINË – Me Isa Mustafën, Kryetarin e Lidhja Demokratike e Kosovës”, është ky përshkrimi i shkurtër i Ramës. Vizita e Ramës vjen pas aktakuze kundër Thaçit e Veselit nga Prokuroria Speciale e Hagës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë, ku do të ketë disa takime me liderët politik në vend. Sipas axhendës, kreu i qeverisë do të zhvillojë disa takime dhe më pas do të kthehet në Tiranë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment