Politike

Rama nis me rutinën e përditshme, ndan videon: 3 herë më shumë punë, për t’ju kthyer borxhin e madh ku më futët me 25 prill

Rama shkruan se tashmë do të ketë trefish punë për ti kthyer qytetarëve borxhin e madh që e kanë futur më 25 prill. 
Featured image of article: Rama nis me rutinën e përditshme, ndan videon: 3 herë më shumë punë, për t’ju kthyer borxhin e madh ku më futët me 25 prill Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook, një video nga Fushë-Kruja, aty po vijon ndërtimi i banesave të reja. Rama shkruan se tashmë do të ketë trefish punë për ti kthyer qytetarëve borxhin e madh që e kanë futur më 25 prill.

POSTIMI:

Dhe tani 3 herë më shumë punë, për t’ju kthyer sadopak borxhin e madh ku më futët të dielën e bukur të 25 prillit

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rama mbajti ditën e djeshme fjalimin e fitores së zgjedhjeve, pas deklaratës zyrtare se PS ka fituar 74 mandate në zgjedhjet e 25 prillit. Aktualisht po vijon procesi i numërimit të votave të kandidatëve për deputetë në Shqipëri. Rama kryeson me shifrat, duke kaluar mbi 10 mijë vota në Vlorë, aty ku është dhe kandidat për deputet.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment