Politike

Rama kapet me Fevziun: Nuk marr urdhëra nga një votues i PD-së. Gazetari: S’të kam as patronazhist, ç’të duhet ty për kë votoj unë

I ftuar në "Opinion", Rama u pyet për vjedhjen e votave dhe duke iu drejtuar Fevziut tha se nuk pranon t'i përgjigjet një personi që voton Partinë Demokratike.
Featured image of article: Rama kapet me Fevziun: Nuk marr urdhëra nga një votues i PD-së. Gazetari: S’të kam as patronazhist, ç’të duhet ty për kë votoj unë

TIRANË– Kryeministri Edi Rama është përplasur mbrëmjen e sotme me gazetarin Blendi Fevziu. I ftuar në “Opinion”, Rama u pyet për vjedhjen e votave dhe duke iu drejtuar Fevziut tha se nuk pranon t’i përgjigjet një personi që voton Partinë Demokratike.

PJESË NGA BISEDA:

Blendi Fevziu: Ju e keni për detyrë tu tregoni shqiptarëve nëse vidhet vota, për këtë gjë jeni këtu

Edi Rama: Unë nuk mar urdhëra nga një njeri që voton PD-në

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Blendi Fevziu: Se për çfarë e për kë votoj unë nuk ju duhet fare juve, se nuk ju kam as patronazhist

Edi Rama: Jo, Po….

Blendi Fevziu: Kaq po them, patronazhist kisha dikë tjetër.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment