Politike

Rama kandidon si deputet në Durrës! Dita nis me probleme, procesi i numërimit të votave has në vështirësi

Mesa duket, qarku ka pasur probleme në nisje të procesit.
Featured image of article: Rama kandidon si deputet në Durrës! Dita nis me probleme, procesi i numërimit të votave has në vështirësi Procesi i votimit

DURRËS– Numërimi për kandidatët për deputet në qarkun e Durrësit nuk ka filluar ende.

Mesa duket, qarku ka pasur probleme në nisje të procesit. Kjo u vu re dhe ditën e djeshme pasi procesi i numerimit të votave u mbyll me vonesë. Në Durrës, Edi Rama është kandidat për deputet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

NË KOHË REALE! Nis faza e dytë, numërimi i votave të kandidatëve! Gara për vendin në Kuvend bëhet e fortë, dalin rezultatet e Kukësit. Rama më i votuari në Vlorë

(a.b)/dosja.al

Shto Koment