Politike

“Rama ik”/ Basha del LIVE në mesnatë: Jam në mesin e dibranëve, ju uroj mbrëmje të këndshme

Vetëm pak minuta oara ardhjes së mesnatës, Basha doli LIVE në Facebook ku u uroi mbrëmhe të këndshme ndjekësve të tij.
Featured image of article: “Rama ik”/ Basha del LIVE në mesnatë: Jam në mesin e dibranëve, ju uroj mbrëmje të këndshme

DIBËR– Kryedemokrati Lulzim Basha po e kalon natën e sotme në Dibër.

Vetëm pak minuta oara ardhjes së mesnatës, Basha doli LIVE në Facebook ku u uroi mbrëmje të këndshme ndjekësve të tij.

https://fb.watch/4MxJliSb9-/

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

Mes turmës së të rinjve që brohorisnin “Rama ik” dhe “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”, Basha përshëndeti dashamirësit e tij.

Jam këtu në mes të dibranëve, ju uroj një mbrëmje të këndshme,”- tha Basha.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment