Politike

Rama i dorëzon çelësat familjes Domi, kryeministri: Të përkushtuar për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja

VIDEO
Në një postim në profilin e tij në Facebook, Rama thotë se qeveria është e përkushtuar për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja.
Featured image of article: Rama i dorëzon çelësat familjes Domi, kryeministri: Të përkushtuar për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka publikuar ditën e sotme pamje nga banesa e re për familjen Domin të cilës shtëpia iu ishte shembur nga tërmeti i 26 nëntorit të një viti më parë.

Në një postim në profilin e tij në Facebook, Rama thotë se qeveria është e përkushtuar për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja.

Postimi i Rames:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirmengjes dhe me shtëpinë e re të familjes Domi, të rilindur pas tërmetit të 26 nëntorit, si edhe me përkushtimin për t’i kthyer sa më parë të gjithë në shtëpi të reja, ju uroj një ditë të mbarë.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment