Politike

ME VIDEO/ Rama heq këmishën, bën vaksinën ‘Pfizer’ në anën e majtë

VIDEO
Rama fillimisht plotësoi formularin e më pas pyeti mjekët se në cilin krah bëhet vaksina. Ai u shpreh se donte ta bënte te krahu i majtë. Rama zbërtheu pak këmishën e bardhë e më pas iu injektua doza e vaksinës. 
Featured image of article: ME VIDEO/ Rama heq këmishën, bën vaksinën ‘Pfizer’ në anën e majtë

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ishte personi i dytë që iu injektua vaksina ‘Pfizer’. Rama fillimisht plotësoi formularin e më pas pyeti mjekët se në cilin krah bëhet vaksina. Ai u shpreh se donte ta bënte te krahu i majtë.

Rama zbërtheu pak këmishën e bardhë e më pas iu injektua doza e vaksinës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fushata e vaksinimit me 900 dozat e para kundër COVID19 sapo nisi në vendin tonë. E para që mori dozën ishte Najada Çomo, më pas kryeministri Rama dhe mjeku Pëllumb Pipero për tu pasuar me të tjerë mjekë.

(A.B)/Dosja.al

Një Koment në “ME VIDEO/ Rama heq këmishën, bën vaksinën ‘Pfizer’ në anën e majtë

  1. Dhe njerzit qe perdorin substanca drogemundet ta bejn kete vaksin !!??

Shto Koment