Politike

Rama harron komentet hapur, qytetarët e “mbysin”: Legen, je një copë m*ti

Teksa ka postuar një album me fotografi nga takimi i Durrësit, Rama ka harruar që të bllokojë komentet.
Featured image of article: Rama harron komentet hapur, qytetarët e “mbysin”: Legen, je një copë m*ti Edi Rama dhe komentet në Instagram

TIRANË- Kryeministri Edi Rama gjithmonë është i kujdesshëm që të mbyll komentet në Instagram, pasi në shumë raste janë negative. Por sot teksa ka postuar një album me fotografi nga takimi i Durrësit, Rama ka harruar që të bllokojë komentet.

Qytetarët e pakënaqur kanë nisur lumin e komenteve fyese për të, duke mos ndalur. Ndërsa një prej komentuesve duke parë këtë situatë, ndoshta me ironi, i shkruan: Ke harruar komentet hapur.

Më poshtë disa nga komentet kundër Ramës në instagram.

Koment 1: Me akulloren qe duam 😂🤣🤣

2: Je hajdut, tradhetar, mashtrues, i pafytyre, legen me pak fjale je nje cope muti.

3: Me mire ta kishit hequr vangjushin ka te tjere qe do i benin keti vendi edhe me mire

4: Burg burg burg !!nuk the njeher pun vende pune, te drejtat e puntoreve ‘rroga baz investime ne bujqesi ‘ e kuptoni ju politikanet cdo te thot e drejt per te punuar duhet te jet ne kushtetuten e shqiperis qe cdo shqiptari duhet ti jepet mundesia te punoj ne vendin e tij ‘jo si ne qe Po pasurojm boten dhe nuk mund te kontribojm ne vendin ton 🤔🤔🤔

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

5: Ca valbone t q*fsha ropt kur ju vje voja te botha ju bje n men per popull po sasht gjyna m ju var midis sheshi o klysh

6: Po ne finiq more patriot perse me flamur grek po si ka mundesi te gjith politikanet me nje surrat

7: o robq*r t q*fsha vangjushin

8: Zduke kete Xhuxhi e Durrsit se eshte turpi PS e Shkatroj Durrsin

9: Ke harruar te mbyllesh komentet.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment