Politike

Rama “hap zemrën”, i tregon të gjitha para socialistëve: Një gjë e kam themelin e krenarisë time…

VIDEO
 • Rama paralajmëron shqiptarët: Unë premtoj punë, nëse votoni PD do ngeleni me...
 • FT: Mira Rakacolli në takimin e Ramës në Tiranë, s'e heq për asnjë moment shikimin
 • Edi Rama ka "hapur zemrën" duke u treguar qytetarëve se cila është vlerë, të cilën e cilëson si themelin e krenarisë së tij. 
  Featured image of article: Rama “hap zemrën”, i tregon të gjitha para socialistëve: Një gjë e kam themelin e krenarisë time… Edi Rama

  TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e sotme një takim elektoral në njësinë nr.1 në Tiranë. Gjatë fjalës së tij para qytetarëve, Rama ka “hapur zemrën” duke u treguar qytetarëve se cila është vlerë, të cilën e cilëson si themelin e krenarisë së tij.


  “Një gjë e kam themelin e krenarisë time, se që nga dita e parë në atë zyrë thjesht kam qenë njeriu që hyn e del, ndërsa pushteti ka qenë i juaji. Nuk ka qenë asnjëherë në asnjë rast i interesave të mua, apo familjes time. Çdo ditë e çdo natë, sidomos në ditët më të vështira. Dhe mos harrojmë që nuk vijmë pas një mandati të dytë,”-tha Rama.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Ndërkohë që gjatë paradites, kreu i qeverisë Edi Rama zhvilloi takime në Përrenjas dhe Librazhd, ku edhe kërkoi mandatin e tretë, ndërsa nuk ngurroi që të sulmonte opozitën.

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment