Politike

Rama flet HAPUR: S’kam problem po të më quajnë “gomar”, ama kur më thonë hajdut…

Kryeministri Edi Rama tha se nuk kishte probleme për ata që e ofendojnë por me ata që e akuzonin pa fakte.
Featured image of article: Rama flet HAPUR: S’kam problem po të më quajnë “gomar”, ama kur më thonë hajdut… Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka folur lidhur ligjin anti-shpifje. I ftuar në emisionin “PolitikON”, Rama tha se nuk kishte probleme për ata që e ofendojnë por me ata që e akuzonin pa fakte.

Nëse më thonë gomar është opinion por nuk kam probleme me të. Nëse më thonë hajdut nuk është opinion, është akuzë dhe duhet të ketë fakte. Në radhë të parë flas pse përceptohem armik i shtypit,”-tha Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment