Virale

Rama dhe Veliaj, ecje në rrugët e Tiranës, krah tyre edhe sozia e ish-ministrit Tahiri (Foto)

Kryeministri Edi Rama dhe Erion Veliaj, janë fotografuar së bashku mëngjesin e sotëm. 
Featured image of article: Rama dhe Veliaj, ecje në rrugët e Tiranës, krah tyre edhe sozia e ish-ministrit Tahiri (Foto) Rama dhe Veliaj në rrugët e Tiranës

TIRANË– Kryeministri Edi Rama dhe kandidati i koalicionit “Aleanca për Shqipërinë Europiane” për kryetar të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, janë fotografuar së bashku mëngjesin e sotëm. 

Dyshja është kapur duke ecur qetësisht në rrugët e kryeqytetit në zonën e njohur si Shallvaret.

Por një detaj nuk mund që të shpëtojë nga fotoja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Krah Veliaj është një prej anëtarëve të stafit të tij, i cili nga foto ngjan si sozia e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. 

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Rama dhe Veliaj, ecje në rrugët e Tiranës, krah tyre edhe sozia e ish-ministrit Tahiri (Foto)

  1. Po i ngjan shume saimirit nga veshet

Shto Koment