Editorial

Refuzoi dialogun/ Rama mesazh të koduar Bashës, krah tij një çift i dashuruar (FOTO)

Rama shihet i vetëm, ndërkohë që kryeministri nuk ndodhet në ditët e tij më të mira. Fotoja e Ramës vjen pas refuzimit që kryedemokrati Lulzim Basha i bëri ftesës së tij për dialog. Kryeministri jep sinjalin se po vijon punën e tij edhe pas refuzimit nga Basha.
Featured image of article: Refuzoi dialogun/ Rama mesazh të koduar Bashës, krah tij një çift i dashuruar (FOTO) Edi Rama, kryeministër
Përditësuar:

TIRANË- Kryeministri Edi Rama vijon me publikimet në rrjetet sociale. Së fundmi, kryeministri ka ndarë një foto ku shihet i vetëm në Sheshin Skënderbej, ndërkohë që krah tij është një çift që qëndrojnë të përqafuar krah njëri-tjetrit. Fotoja e Ramës vjen pas refuzimit që kryedemokrati Lulzim Basha i bëri ftesës së tij për dialog. Kryeministri jep sinjalin se po vijon punën e tij edhe pas refuzimit nga Basha.

Publikimi i Ramës në rrjetet sociale

Rama shihet i vetëm, ndërkohë që kryeministri nuk ndodhet në ditët e tij më të mira. Kryeministri është me një mazhorancë të plotësuar në parlament por opozita tashmë ndodhet jashtë parlamentit. Opozita ka djegur mandatet prej një jave dhe kërkon krijimin e një qeverie tranzitore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.g/dosja.al)

Shto Koment