Aktualitet

“Rakinë e pi vetëm, jo me Mariglenin”, memet në rrjet pas debatit Shehu-Nano

Në rrjet kanë vërshuar memet me dy personazhe, Mustafa Nanon dhe Dashamir Shehun pas debatit mes tyre.
Featured image of article: “Rakinë e pi vetëm, jo me Mariglenin”, memet në rrjet pas debatit Shehu-Nano Meme në rrjet

Tiranë- Një ditë më parë pati debat mes Dashamir Shehut dhe analisitit Mustafa Nano në emisionin “Opinion”.

Ishte Nano ai që i tha Shehit se ka pirë ‘ndonjë gotë’, kurse ish-deputeti ja ktheu duke e quajtur ‘banda e legenëve të Edi Ramës’. (lexo këtu)

Menjëherë në rrjet kanë vërshuar memet me dy personazhe, Mustafa Nanon dhe Dashamir Shehun.

MEMET: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al 

Shto Koment