AktualitetPolitike

Radiologu Renato Osmenaj: Dy skanerat e spitalit të urgjencës në QSUT janë të prishur, Ogi mos u mërzit, prit vaksinat në Rinas

Në një status në profilin e tij në Facebook, ku njihet si “Xhaxhi Doktori”, Osmenaj ka ironizuar ministren Ogerta Maanstirliu, e cila bën publike çdo ngarkesë me vaksina.
Featured image of article: Radiologu Renato Osmenaj: Dy skanerat e spitalit të urgjencës në QSUT janë të prishur, Ogi mos u mërzit, prit vaksinat në Rinas Renato Osmënaj dhe Ogerta Manastirliu

TIRANË– Radiologu Renato Osmenaj ka denoncuar prishjen e dy skanerave në Qendrën Spitalore Universitare.

Në një status në profilin e tij në Facebook, ku njihet si “Xhaxhi Doktori”, Osmenaj ka ironizuar ministren Ogerta Maanstirliu, e cila bën publike çdo ngarkesë me vaksina.

Osmënaj shkruan se ndërsa Manastirliu pret vaksinat, dy skanerë janë prishur dhe nuk shqetësohet askush për ketë gjë.

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

“Ogi! Të dy skanerat e spitalit të urgjencës në QSUT janë të prishur. Mos u mërzit ti, prit vaksinat në Rinas!”- shkruan ai.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment